Yurt Adı

Campucity

Tanıtım Yazısı:

Campucity Öğrenci Yurtlarımız; MECİDİYEKÖY 300 yataklı ve KADIKÖY 100 yataklı olmak üzere Yüksek öğrenim Kız Yurtları olarak hizmet vermektedir.

 

MECİDİYEKÖY 300 yataklı ; çok merkezi konumu ve hemen yanı başındaki metro ve metrobüs ulaşım imkanlarıyla İstanbul’un her yerine hızlı ve kolay ulaşımı tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir. Ayrıca hemen yanı başındaki birçok kafe, alışveriş merkezi ve marketlerin mevcudiyeti her türlü ihtiyacın giderilmesine imkan tanımaktadır.

 

KADIKÖY 100 yataklı;  çok merkezi konumu ve hemen yanı başındaki metro,metrobüs, Marmaray ve Vapur seferleriyle sahip olduğu ulaşım imkanlarıyla İstanbul’un her yerine hızlı ve kolay ulaşım tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir. Ayrıca hemen yanı başındaki birçok kafe, alışveriş merkezi ve marketlerin mevcudiyeti her türlü ihtiyacın giderilmesine imkan tanımaktadır.

www.campucity.com web sitemizin galeri bölümünde yeterince yurdumuzu tanıtan resimlerimizi bulabilirsiniz ancak yine de bize bildirdiğiniz takdirde size resim ve başka bilgiler ulaştırmamızı görev biliriz.

 

Yurtiçinden üniversitenizi tercih etmiş öğrencilerinizin yanı sıra yurtdışından gelen öğrencileriniz, Erasmus program katılımcıları veya sportif müsabakalara katılmaya gelen misafirlerinizi 12 ay hizmet veren yurtlarımızda misafir etmekten memnuniyet duyarız

Yurt İmkanları:

Odalarımız İstanbul daki birçok yurtla kıyaslandığında daha geniş , keyifli, genç konsept te dizayn edilmiş ve ferahtır ve tüm odalarımızda özel  banyo tuvalet mevcuttur.

 

Oda içerisinde buzdolabı, TV, çalışma masası, kitaplık, kişiye özel anahtarlı gardolap , banyo dolabı vs. bulunmaktadır.  Odalara düzenli olarak temizlik hizmeti verilmektedir.

 

Yurdumuzda ücretsiz olarak tahsis  edilmiş  fitness salonumuz ve yemek yapabilmek için mutfağımızda  ocak ,çay semaver ve fırınımızda vardır.

 

Otomatik çamaşır yıkama ve kurutma makinaları , ütü masaları ve ütüler gün boyu kullanıma sunulmuştur. Ayrıca Bahçe katındaki tefriş edilmiş olan kafe restoran ve bahçesinde keyifli bir ortam öğrencilerinizi beklemektedir.

 

Yatak Kapasitesi:400 Yataklı.

Yurt Hizmetleri:

 Açık Büfe:
  Akşam Yemeği:
Extranet Bilardo:
Fitness Salonu:
 Güvenlik Kartı :
Hamam:
Havuz:
  Kamera Kayıt:
 Kuaför:
 Lig Tv:
Masa Tenisi:
Oda Servisi:
  Öğle Yemegi:
  Oyun Odası:
  Parmak İzi Okuma:
  Sabah Kahvaltısı:
Sauna:
  Sinema Odası:
  Spor Salonu:
Temizlik:
  Ücretsiz Servis:
Veli Odası:
  Yarı Zamanlı Sıcak Su:
  24 Saat Sıcak Su:
  24 Saat yönetici:
  Yüz Tanıma:

Bina Özellikleri:

Asansör:
  Bahçe:
  Bilgisayar Odası:
Çamaşır Odası:
  Çizim Odası:
  Deprem Raporu:
  Dinlenme Odası:>
  Etüd Salonu:
  Hoby Alanı:
Jenerator:
  Kafetarya:
  Kantin:
  Kombi Isıtma:
Konferans Salonu:
  Kütüphane:
  Market:
  Merkezi Isıtma:
  Mutfak :
Odalarda Balkon :
  Otopark:
  Revir:<
  Sığınak:
Su Deposu:
  Sığınak:
Teras:
  Tv Odası:
Ütü Odası:
Valiz Odası:
Yangın Merdiveni:
  Yangın Uyarı Sistemi:

Oda Özellikleri:

Çalışma Masası:
  Kişisel Dolap:
Kitaplık:
Klima:
Komidin:
Mini Buzdolabı:
  Oda Telefonu:
  Oda tipi(Banyo+Wc):
  Ortopedik Yatak:
Özel Kasa:
  Sürekli Sınırsız İnternet:
  Uydu+Tv:

Benzer Yurtlar

/

/

/

/