NKampu.com Site Kullanım kılavuzu

Bu platformda üyelere sunulacak olan barınma hizmetlerinden sadece emlak şirketleri, bireysel ev sahipleri ve yurt sahipleri sorumlu olup,NKampus.com isimli internet sitesinin hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır. NKampus.com, üyeleri sadece barınma hizmetinin sağlanabilmesi amacıyla yönlendirir. Barınma hizmetini sağlayacak olanlar emlak şirketleri, bireysel ev sahipleri ve yurt sahipleridir.Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında NKampus.com isimli internet sitesinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. NKampus.com Hizmet Verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin güvenli, hatasız veya zamanında verilmesi, hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. NKampus.com Hizmet Alan kişiye gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu taahhüt etmemektedir. NKampus.com ile Hizmet Veren arasında alt/üst işverenlik, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi mevcut değildir.

Öğrenci Girişleri Ve Paylaşımları

 • Üniversite yaşamınızı kolaylaştırıp ve eğlencenize eğlence katmak için NKampus.com sizin için 10 Numara bir platform.
 • Sıkıcı Vize, Final haftalarında not bulmak için kendinizi yormanıza hiç gerek yok. Çünkü Nkampus.com Ders Notu bölümünden aradığınız notları bulabilir veya kendi notlarınızı yükleyerek bir çok hediye kazanabilirsiniz.
 • Yorucu ve Kasvetli sınav haftalarında ders günlerinden sıkıldıysanız biraz eğlence arıyorsanız NKampus.com Etkinlik Kategorinden Bir Çok etkinliğe katılabilirsiniz.
 • Üniversiteyi il dışında okumak istiyorum fakat kalacak yerim yok nasıl bulabilirim? NKampus.com sizin için Yurt Ilanları, Ev Ilanları (Bireysel, Kurumsal Emlak Ev Ilanları), Ev Devreden Öğrenci Evleri ve Ev Arkadaşı Arayan ile bir buluşma noktası ayarlıyoruz. İsterseniz Yurtlar arasından sizin için en iyi yurdu seçin. İsterseniz kendinize özel bir Öğrenci Evi bulmanıza yardımcı olalım. İsterseniz hazır eşyalı bir Evi Devredilen evlerden bulmanıza yardımcı olalım ya da Ev Arkadaşı Bulmanıza size yardımcı olalım.
 • KYK(Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu) ne zaman açıklanır, TUS(Tıb Uzmanlık Eğitim Sınavı) sınavı ne zaman, ALES(Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Sınavı) başvuruların ne zaman açıklanır gibi sorularınız varsa NKampus.com sizin için Üniversitelileri ilgilendiren bütün haberleri Haber Bloğunda bulabilirsiniz.
 • Bu üniversitre iyi midir yoksa Şu  mu İyidir? Gibi sorularınız varsa NKampus.com bu soruları da cevaplamanız için size Universite Yorumları bloğunda yardımcı olarak size en uygun universiteyi bulmada yardımcı olacaktır.

NKAMPUS.COM NOT:

NKampus.com' a üyelikler ücretsizdir ve paylaşım yapmakta ücretsizdir.
Ama Kullanıcı Güvenirliliği açısından Öğrenci, Kurumsal Emlak, Bireysel Ev Sahipleri, Yurt Sahipleri olan üyelerimizin gerçekliliğini kontrol etmekteyiz.

Kurumsal Emlak Girişleri Ve Paylaşımları

 • Öğrenciye uygun kiralık daireleriniz var ve hızlıca bu evleri kiraya vermek istiyorsanız Ev Ilanları kategorisi ile NKampus.com sizinle.
 • NKampus.com' a Kurumsal Emlakçı üyeliği ile üye olursanız sizi bir çok öğrenci ile buluşturup size özel olan Panellerinizde öğrenciler ile mesajlaşarak her evinizin ayrı ayrı istatisliklerine bakabilirsiniz ve işlerinizi bir adım daha büyülyebilirsiniz.

Yurt Sahipleri Girişleri ve Paylaşımları

 • NKampus.com' a Yurt sahibi üyeliği ile üye olursanız sizi bir çok öğrenci ile buluşturup size özel olan Panellerinizde yurdunuzun özellikleri, diğer yurtlardan farkınız vb. bilgileri yazarak öğrenciler ile mesajlaşarak yurduzun ayrı ayrı istatisliklerine bakabilirsiniz ve işlerinizi bir adım daha büyülyebilirsiniz.
 • Yurdunuza ait bilgileri ve fotoğraflarınızı NKampus.com' a yükleyerek bir çok üniversite öğrencisine ve aday öğrenciye ulaşabilirsiniz.
 • Yurt sahiplerine özel panelllerizden Yurdunuza kaç kişi bakmış rahatça takip edebilir ve yurdunuza başvurmak isteyen öğrencilerin mesajlarına sitemiz aracılığıu ile rahatça cevap verebilirsiniz.

 NKAMPUS.COM NOT:

NKampus.com' a üyelikler ücretsizdir ve paylaşım yapmakta ücretsizdir.
Ama Kullanıcı Güvenirliliği açısından Öğrenci, Kurumsal Emlak, Bireysel Ev Sahipleri, Yurt Sahipleri olan üyelerimizin gerçekliliğini kontrol etmekteyiz.