HER CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY TURU

Açıklama:

Pazar Şile Ağva Polonezköy Turu..

TUR PROGRAMI:

Belirtilen noktalardan hareket ederek araç içi kahvaltı paketi ve ikramlarımız eşliğinde 1842’de Polonyalılar tarafından kurulan Polonezköy'e ulaşıyoruz. İlk durağımız Polonezköy Tabiat Parkı, burada yapacağımız doğa yürüyüşünün bitiş noktasında bulunan Cam Sanatları Merkezi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından keşfedilmeyi bekleyen bir güzellik olan Saklıgöl'ü fotoğraflıyoruz. Saklıgöl gezimizin ardından başka bir doğal ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası Şile’ye hareket ediyoruz. Şile feneri ve şile kalesini fotoğrafladıktan sonra öğle yemeği molamızı vermek üzere Ağva'ya hareket ediyoruz. Muhteşem nehir kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Ardından Ağva'da Göksu nehri üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız tekne gezimizi yapıyoruz. Tekne gezimizin ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir. Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür.

🔻Fiyata Dahil Olan Hizmetler
🔸Gidiş Dönüş Ulaşım
🔸Serpme Kahvaltı
🔸Gezilecek Tüm Yerler
🔸Profesyonel Rehberlik Hizmeti
🔸Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigortası

🔻Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
🔸Tekne Turu
🔸Öğle Yemeği
🔸Kişisel Harcamalar
REZERVASYON İÇİN: 0531 616 66 28

Bilet Bilgileri

Fiyat

129

Tarih Bilgileri

Başlangınç Tarihi

29 Eylül 2019 Pazar

Bitiş Tarihi

29 Kasım 2019 Cuma

Saat Bilgileri

Başlangınç Saati

00:00:00

Bitiş Saati

00:00:00

Kontenjan Bilgileri

Kontenjan

0

Etkinlik Adres Bilgielri

Şehir:

İSTANBUL

İlçe:

KADIKÖY

Açık Adres:

🚌Araç Kalkış Noktaları🚌 07.00 - İncirli Dilek Pastanesi Önü 07.20 - Mecidiyeköy İETT Durakları 07.45 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü